Home Dostawa

Dostawa

Witamy w dziale "Dostawa"

Warunkiem dostawy jest zamówienie złożone w sklepie internetowym oraz ustalenie rodzaju płatności.

Terminy realizacji w zależności od formy płatności.

Zamówienia złożone do godziny 14:00 sa realizowane tego samego dnia. Warunkiem jest, iż towar znajduje się na magazynie, a podany termin wysylki to 24h.
Warunkiem realizacji w podanym terminie jest:
 - dla zamówień złożonych z formą płatności: za pobraniem - brak dodatkowych warunków
 - dla zamówień złożonych z formą platności: przelew - kwota przelewu musi zostać zaksięgowana na naszych kontach

Wysyłki oraz transport odbywają się wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Firma kurierska

Firmy kurierskie rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Z tego względu proponujemy Klientom, aby za adres dostawy wyznaczali miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy, ponieważ zewnętrzna firma kurierska, z usług której korzystamy, gwarantuje jedynie dzień doręczenia. Jednakże udostępniamy numer listu przewozowego, dzięki czemu w miejscowym oddziale można zasięgnąć dokładniejszych informacji i umówić się z kurierem na konkretną godzinę.

Przed odbiorem paczki warto zapoznać się z działem: Odbiór przesyłki

Poczta Polska

Nie zalecamy wyboru poczty polskiej, gdyż numer przesyłki jako nadawca otrzymujemy z dużym opóźnieniem sięgającym kilku dni. Dlatego pomimo różnicy w cenie warto wybrać opcję droższą i pewniejszą - kuriera. W przypadku poczty termin dostawy z reguły waha się od jednego do trzech dni roboczych.