Części i akcesoria amunicji

Witamy w kategorii "Części i akcesoria do amunicji"!

W tym dziale znajdą Państwo łódki, taśmy oraz skrzyki amunicyjne. Są to głównie oryginały.


 • brak obrazu

  Łódka amunicyjna - Mauser

  Cena od: 5,50 PLN

  Łódki amunicyjne do karabinu mauser, do amunicji 7,92 mm.

  więcej


 • brak obrazu

  Łódka amunicyjna do Carcano

  Cena od: 29,00 PLN

  Oryginalne łódki amunicyjne do karabinu włoskiego Mannlichera - Carcano. Łódki są w stanie bardzo dobrym, posiadają znaki odbioru wojskowego gwiazdkę oraz S.M.I - skrót od Societa Metalurgica Italiana.

  więcej


 • brak obrazu

  Ładownik do M1 Garand

  Cena od: 22,00 PLN

  Oryginalny, 8 nabojowy ładownik do karabinu M1 Garand. Całość w orygnalnej oksydzie, w stanie magazynowym. W karabin Garand M1 uzbrojeni byli głównie żołnierze amerykańscy podczas drugiej wojny światowej oraz w czasie konfliktu koreańskiego w latach 50-tych. Sprzętu amerykańskiego używały też jednostki alianckie z innych krajów jak np. francuska 2 Dywizja Pancerna.

  więcej


 • brak obrazu

  Początek taśmy amunicyjnej do MG 34/42

  Cena od: 16,50 PLN

  Początek taśmy do karabinów maszynowych MG 34 oraz MG 42. Całość jest w stanie idealnym, taśma jest cała w smarze. Brak jakichkolwiek śladów rdzy - całość w pięknej oksydzie. Na innych naszych aukcjach do kupienia taśmy. Karabiny Maszynowe MG34 i MG42 były uzbrojeniem żołnierzy w armii niemieckiej podczas drugiej wojny światowej.

  więcej


 • brak obrazu

  Taśma amunicyjna do MG 34/42

  Cena od: 25,00 PLN

  50 nabojowy odcinek taśmy do karabinów maszynowych MG 34 oraz MG 42. Całość jest w stanie idealnym, taśma jest cała w smarze. Brak jakichkolwiek śladów rdzy - całość w pięknej oksydzie. Na innych naszych aukcjach początkowy odcinek taśmy. Karabiny Maszynowe MG34 i MG42 były uzbrojeniem żołnierzy w armii niemieckiej podczas drugiej wojny światowej.

  więcej


 • brak obrazu

  Deko nabój 7,92 x 57 mm IS - amunicja deko

  Cena od: 4,90 PLN

  Nabój dekoracyjny do Mausera, kal. 7,92 x 57 mm IS. Amunicja tego typu używana była w Wojsku Polskim, formacjach niemieckich oraz wielu innych armii w okresie I i II wojny światowej. Naboje nie są przewiercane, posiadają zbitą spłonkę. Produkcja powojenna.

  więcej


 • brak obrazu

  Ładownik magazynków StG 44 - replika

  Cena od: 85,00 PLN

  Kompatybilna z oryginalną bronią i amunicją replika ładownika do magazynków StG-44.

  więcej