Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo stanowi jeden z najważniejszych aspektów w przypadku zakupów przez Internet. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jakość oferowanych przez nas towarów i usług zawsze była na najwyższym poziomie. Z tego też względu zapewniamy pełną obsługę serwisową oraz gwarancję producenta na zakupione towary.

Powierzone nam dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień. Przechowywane są na serwerze zabezpieczonym przed atakami z Internetu. Oprócz szyfrowania danych posiadamy także najnowsze oprogramowanie ochronne spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Każdy Klient dokonujący zakupów może być pewny realizacji zamówienia. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu internetowym. Dla komfortu Klienta udostępniamy mechanizmy monitorowania stanu realizacji zamówienia.

Oferowane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością. W razie wątpliwości sklep militarny Nestof - udziela fachowych porad na temat dostępnych produktów.

Dbamy o to, aby wysyłane produkty zabezpieczone były w maksymalny możliwy sposób. Dobrze zapakowana przesyłka oznacza towar wolny od wad i uszkodzeń. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów.

Dodatkowo opinię naszych klientów o naszym sklepie sprawdzić można w serwisach:
http://www.allegro.pl/show_user.php?search=www_nestof_pl
https://www.opineo.pl/opinie/nestof-pl

pixel